سبد خرید 0

کود مخصوص رشد بنفشه آفریقایی ویولا

کود مخصوص رشد بنفشه آفریقایی ویولا

محصولات >> محصولات جانبی >> خاک، کود و پرلیت >> کود مخصوص بنفشه آفریقایی >> کود رشد ویولا >>
کد کالا : Fe-Gr
قیمت : 30,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 30,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

توضیحات

گیاهان هم مانند تمامی موجودات زنده برای رشد عالی نیاز به تغذیه با مواد غذایی خوب و مناسب دارند. این موضوع برای بنفشه آفریقایی به عنوان تنها گیاه آپارتمانی که چهار فصل سال گل می دهد، بیش از سایر گیاهان حیاتی و مهم است.

استفاده از کودهای دارای ترکیب شیمیایی مناسب برای این گیاه زیبا، به همراه تنظیم یک برنامه منظم کود دهی، باعث می شود در تمام طول سال دارای بنفشه های سالم، سرحال و پرگل باشید. 

پرسش مهمی که اکثراً توسط علاقه مندان پرورش بنفشه آفریقایی مطرح می شود نوع کودی است که برای تغذیه این گیاه مورد نیاز است. در پاسخ باید گفت که هر نوع کود تقویتی که در بازار برای رشد سایر گیاهان به فروش می رسد، برای بنفشه آفریقایی مناسب نیست، و برای تقویت رشد و گلدهی این گیاه باید تنها از کودهای مخصوص بنفشه آفریقایی استفاده کرد. کودهای مخصوص بنفشه آفریقایی باید فاقد اوره باشند. چون اوره به مرور زمان باعث سوختگی و از بین رفتن ریشه های بنفشه آفریقایی شما خواهد شد.

دو نوع کود برای بنفشه آفریقایی وجود دارد:

1- کود رشد

کود رشد بنفشه آفریقایی ویولا، با ترکیب NPK 20 20 20، ساخت کشور اتگلستان و بسته بندی شده در قوطی های 60 گرمی توسط فروشگاه ویولا می باشد. 

توصیه می شود در هر بار آبیاری از این کود برای تقویت گیاه خود استفاده نمایید.

2- کود گلدهی

کود گلدهی بنفشه آفریقایی ویولا، ساخت کشور انگلستان و بسته بندی شده توسط فروشگاه ویولا می باشد که در قوطی های 60 گرمی به فروش می رسند. 

NPK این کود برابر با 10 50 10 می باشد که حاوی ریز مغذی های آهن، منگنز و .... بوده و برای گلدهی این گیاه کاملا مناسب هست.

توصیه مهم:

هرگز کود را بیش از میزان توصیه شده روی بسته بندی آن برای بنفشه های آفریقایی خود استفاده نکنید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عرفان :
0 0
عالی بود متشکرم
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()